Вибираємо світлодіодну стрічку для інтер’єру

У порівнянні зі звичайними лампами розжарювання світлодіоди для освітлення мають безліч переваг і практично позбавлені недоліків. Найчастіше вони зустрічаються в світильниках зі стандартним цоколем. Заміна не складає особливих труднощів – достатньо викрутити стару, а на її місце встановити нову. На відміну від ламп підключення світлодіодної стрічки вимагає певних навичок, тому для правильного і безпечного підключення ми рекомендуємо скористатися послугами кваліфікованого електрика ціни і послуги електрика  можна замовити у нас.

Технічні характеристики

Двома основними параметрами при виборі світлодіодної стрічки є яскравість і колірна температура (для білого освітлення). Світловий потік вимірюється в люменах (Lm) на погонний метр. Наприклад, у 10-ватної LED-лампи яскравість може досягати 1000 Lm, а двох-трьох таких ламп уже досить для освітлення житлових приміщень площею 10-15 кв. метрів. Знаючи довжину стрічки і бажаний рівень яскравості в приміщенні на його максимумі, можна легко визначити відповідний світловий потік.

Світлодіодне підсвічування може бути декоративною або виступати в ролі основного джерела освітлення в інтер’єрі. Для декоративних цілей зазвичай використовують кольорові (однотонні або RGB) стрічки. Перевага останніх полягає в можливості змінювати не тільки яскравість, а й колір світіння. Досягається це шляхом комбінації освітлення від світлодіодів трьох основних кольорів – червоного, синього і зеленого.

Наприклад, для отримання жовтого кольору на стрічці включаються зелені та червоні світлодіоди. Щоб отримати помаранчевий відтінок, досить зробити освітлення червоним світлом інтенсивніше, ніж зеленим і так далі. Для зручності користувача комбінацію кольорів можна вибрати за допомогою комплектного пульта управління.

Для основного освітлення, як правило, використовуються білі світлодіоди. Колірна температура вимірюється в Кельвіна (K), а її діапазон може значно відрізнятися. Так холодний (6500 К) і нейтральний (4100 К) відтінки рекомендують для поліпшення працездатності, а теплий білий (2700-3000 К) створює в приміщенні більш затишну атмосферу.

Незалежно від вибору різновиду такого підсвічування, монтаж світлодіодної стрічки вимагає участі кваліфікованого фахівця. Викликати електрика в Києві, Житомирі та Черкасах  завжди можна за телефонами, вказаними на головній сторінці сайту.

ПОЧЕМУ ШВИДКО СЕРВІС?
Работаем с 7:00 до 23:00
ЕЖЕДНЕВНО!Все мастера по одному номеруБолее 500 различных услугВыезд на заказ на точное времяЧеткие цены на услугиПисьменная гарантия на работу

Обратный звонок


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услугу онлайн

Город (обязательно)

Услуга

Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Добавить отзыв


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услуги сантехника


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×