Подовжувач протоки

Нерівномірне нагрівання радіаторів опалення, це досить пошире напроблема. Начебто і розрахунок кількості секцій радіаторів виконаний правильно і підключали професіонали, але гарячими залишаються тільки перший секції, а останні ледь теплі. Як вирішити таку проблему?

Найчастіше єдиний варіант, який можуть запропонувати все ті ж фахівці з опалення, це діагональне підключення. Теплоносій при цьому проходить через весь радіатор рівномірно прогріваючи його. Спосіб вірний, але ось його реалізація на практиці виглядає не естетично і вже зовсім убого, якщо ремонт квартири своїми руками завершений. Як же бути? Мало хто знає, але діагональне підключення, це не єдиний спосіб рішення проблеми.

Імениті європейські виробники вже давно комплектують свої вироби подовжувачем протоки. Подовжувач протоки для радіаторів покращує роботу системи опалення та істотно підвищує ефективність тепловіддачі при бічному підключенні радіаторів з числом секцій більше 10.

Тим самим усувається проблема нерівномірного прогріву батарей опалення, коли гарячі тільки перші секції від стояка подовжувач протоки для радіатора дозволяє організувати внутрішнє діагональне рух теплоносія, без зміни бокової схеми підключення. Почерпнувши всю цю інформацію з авторитетних джерел я вирішив купити подовжувач протоки, але не тут то було. У спеціалізованих магазинах продавці розводили руками і навіть не чули про подібне.

 Пізніше було знайдено подовжувач компанії Rifar, але він не відповідав необхідним характеристикам, і було прийнято рішення виготовити його самостійно. Особливих труднощів в цьому немає. Подовжувач протоки своїми руками. Необхідна умова, радіатор повинен бути підключений через кульові краниз “американками”. Закриваємо крани, зливаємо воду і демонтуємо батарею опалення. Акуратно, щоб не зірвати фарбу, відвертаємо верхню пробку звстановленої частиною роз’ємного з’єднання.

Можливо буде потрібно при установці замінити силіконову прокладку під пробкою, купите заздалегідь. Також з матеріалів Вам потрібно: * Мідна труба для водопроводу діаметром 18мм. Товщина стінки 1 мм. Довжина дорівнює довжині радіатора. * Муфта пряма під пайку.  Зовнішній діаметр близько 19,5 мм.

Насамперед необхідно спаяти трубу і втулку. Я використовував жир для пайки в якості флюсу і м’який припой. З’єднуємо частини і нагріваємо пальником обидві деталі. Після нагріву підводимо припій до стику, якщо температура нагріву правильна, то він плавиться і затікає в стик.

Внутрішній діаметр “американки” після очищення від відкладень 19мм .Діаметр муфти більше. Шкуркою або дрібним напилком прибираємо зайве, достану “щоб забити молотком”. Але щоб не пошкодити деталі, використовуйте дерев’яні прокладки при забиванні.

От і все!  Подовжувач протоки готовий. Залишилося погратися з довжиною. У моєму випадку, я зробив до середини останньої секції. Залежно від подачі води, іноді кращих результатів можна досягти, якщо зробити до середини радіатора  але відпиляти ніколи не пізно. Встановлюємо подовжувач протоки, прокладку і монтуємо батарею на місце. Радіємо результату! Не забудьте стравити повітря.

Купити подовжувач потоку можливо тут а замовити встановлення можливо нашим сантехніком.

 

Джерело: http://remontofil.ru/udlinitel-protoka.html

ПОЧЕМУ ШВИДКО СЕРВІС?
Работаем с 7:00 до 23:00
ЕЖЕДНЕВНО!Все мастера по одному номеруБолее 500 различных услугВыезд на заказ на точное времяЧеткие цены на услугиПисьменная гарантия на работу

Обратный звонок


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услугу онлайн

Город (обязательно)

Услуга

Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Добавить отзыв


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услуги сантехника


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×