Навіщо додавати лимонну кислоту в пральну машину: хитрість для техніки

         Лимонна кислота — не тільки смачна харчова добавка, але і дуже корисна помічниця в господарстві. Ця спеція знищує навіть найстаріший наліт, ефективно очищає раковину і чайник, а також зберігає свіжість зрізаних квітів. Ще одне корисне застосування кислоти — очищення пральної машинки.

         Навіть найдорожча машинка неминуче забруднюється за кілька років. У барабані накопичуються залишки миючих засобів, нитки з одягу і мікроби. Через жорстку воду на елементах машинки утворюється накип. Прибрати бруд з важкодоступних місць і позбутися неприємного запаху допоможе лимонна кислота.

Як почистити пральну машину за допомогою лимонної кислоти

            Для початку з машинки потрібно витягнути весь одяг, інакше він може зіпсуватися.
У барабан машинки насипте 90-100 г лимонної кислоти. Якщо місткість машинки невелика (до 4 кг), можна використовувати 60 г кислоти. Закрийте дверцята машинки.
Увімкніть режим прання з найбільшою тривалістю і високою температурою (більше 60º). Якщо накипу дуже багато, температуру можна підвищити до 90º. У барабані машинки можна буде побачити пластівці накипу.  Після закінчення прання прополощіть машинку 2-3 рази. Протріть барабан зсередини, а також дверцята і ущільнювач.

        Таку процедуру можна повторювати кілька разів на рік для профілактики забруднення і утворення накипу. Якщо жорсткість води висока, то чистити машинку кислотою можна частіше. Кислота не тільки очищає машинку, але і допомагає заощадити електроенергію. Адже чим менше накипу на елементах машинки, тим швидше вона нагріває воду.

        Дуже важливо не сипати в машинку понад 100 г лимонної кислоти. Надлишок кислоти може зіпсувати елементи машинки. Чим менше бруду в барабані, тим менше кислоти потрібно сипати.

Джерело тут

ПОЧЕМУ ШВИДКО СЕРВІС?
Работаем с 7:00 до 23:00
ЕЖЕДНЕВНО!Все мастера по одному номеруБолее 500 различных услугВыезд на заказ на точное времяЧеткие цены на услугиПисьменная гарантия на работу

Обратный звонок


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услугу онлайн

Город (обязательно)

Услуга

Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Добавить отзыв


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услуги сантехника


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×