Як видалити іржі з раковини і ванни

 Іржа це велика проблема яка може зробити чисту раковину або ванну, брудними і непривабливими. Якщо ви коли-то намагалися видалити плями іржі без краплі удачі, ви можете бути впевнені, що вони залишаться на місці. Наші фахівці зібрали самі перевірені поради про те як вивести плями іржі, використовуючи різноманітні саморобні і чистячі засоби з магазинів.

Що викликає плями іржі?

Плями іржі можуть бути складними для виведення і можуть стати постійними з плином часу. Можливі причини: водопровідна система

Рожевий або пошкоджений водонагрівач, або труби можуть привести до появи частинок іржі в вашому водопостачанні. На додаток до збитку, що заподіюється вашому будинку, іржа може викликати проблеми зі здоров’ям. Цю прикру проблему слід вирішувати якомога швидше професійним сантехніком. Якщо проблема пов’язана з іржавими трубами або водонагрівачем, їх необхідно буде замінити.

Водопостачання

Якщо вода, що надходить в ваш будинок, має досить високий вміст заліза, вона може виглядати нормально, але в тих місцях, де вода часто стоїть без руху, наприклад , унітаз, можуть з’являтися плями іржі. Один з варіантів – перевірити свою воду або зв’язатися з професійним водопровідником. Якщо велика кількість залізних відкладень є проблемою, рекомендується використовувати пом’якшувач або фільтр.

Як видалити плями іржі

Ваш успіх при видаленні плям від іржі буде залежати від таких факторів, як матеріал, з якого виготовлена ​​ваша поверхню (акрил, фарфор або емаль), а також час, протягом якого відбулося забруднення іржею. У разі постійного фарбування унітазу, ванни, або умивальника колір може вигравіювати в порцеляні, що унеможливлює його видалення.

Лимон і сіль

Використовуйте або куплений, або свіжий лимонний сік. Додайте достатню кількість солі і лимонний сік для утворення вологої пасти і нанесіть її на уражену ділянку. Хоча це рішення ідеально підходить для плоских поверхонь, воно також може бути успішним в унітазі, хоча застосування може бути складним. Після нанесення дайте суміші побути на ураженій ділянці протягом декількох годин або протягом ночі, перед чищенням за допомогою йоржика або інших щіток і промити чистою водою.

Харчова сода

Зробіть товсту пасту харчової соди і води і нанесіть на уражену ділянку. Залиште суміш на ураженій області на ніч і за допомогою губки для миття посуду або щітки видаліть іржу при цьому поливайте уражену ділянку достатньою кількістю води для більш легкого видалення іржі. 

Професійні чистячі засоби

На ринку існує величезна кількість засобів для чищення, які розроблені для видалення іржі.

Уникайте продуктів, що містять відбілювач, оскільки це може тільки посилити проблему!

ПОЧЕМУ ШВИДКО СЕРВІС?
Работаем с 7:00 до 23:00
ЕЖЕДНЕВНО!Все мастера по одному номеруБолее 500 различных услугВыезд на заказ на точное времяЧеткие цены на услугиПисьменная гарантия на работу

Обратный звонок


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услугу онлайн

Город (обязательно)

Услуга

Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Добавить отзыв


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услуги сантехника


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×