Гігієнічний душ – що це?

bathГігієна понад усе. Але як бути, якщо місця для біде в туалеті немає або на нього не вистачає коштів? На допомогу прийде гігієнічний душ. Для чого створено це пристосування, розглянемо детально.

Заради чистоти

Гігієнічний душ в туалеті – розумна альтернатива біде. Катастрофічно не вистачає місця для додаткової сантехніки? Він допоможе забезпечити гігієну. Виглядає це просто: біля унітазу і раковини монтується душова лійка зі шлангом. На стіні вона буде фіксуватися за допомогою утримувача. Конструкція передбачає також наявність змішувача, інакше стежити за інтимною гігієною буде некомфортно з подачею тільки холодної або гарячої води.

Розмір лійки гігієнічного душу для унітазу невеликий. До того ж вона має в рукоятці запірний клапан, натискання на який запускає подачу води.

Гігієнічний душ може бути зовнішнього і прихованого монтажу. У першому випадку конструкція кріпиться на труби, а шланг закріплюється на стіні. Виглядає це не презентабельно, але не вимагає особливих сантехнічних навичок і великих капіталовкладень.

Гігієнічний душ прихованого монтажу позбавить від гнітючого виду комунікацій. Цей механізм захований в стіні, тоді як зовні залишається лише панель управління. Такий тип установки більш витратний, але і виглядає він естетично.

Важливу роль відіграє також те, до чого ви підключите душ для гігієни. Якщо до раковини, шланг повинен бути довшим, інакше при використанні відчуєте дискомфорт. Вирішити проблему можна, якщо купити шланг з висувним шнуром. Він дозволяє регулювати довжину на ваш розсуд.

Найбільш «просунута» модель – гігієнічний душ з термостатом. Завдяки вбудованому терморегулятору сантехнічний пристрій буде подавати воду комфортного нагріву – температуру ви запрограмуєте заздалегідь.

Про силу і слабкості

Гігієнічний душ зі змішувачем – однозначно потрібне придбання, якщо ви поборник чистоти. Переваг у сантехніці такого плану чимало.

 • Економія місця і грошей – в порівнянні з біде, душ для гігієни не вимагає особливих витрат і просторого туалету.
  • Легкість прибирання – мити це пристосування вам навряд чи доведеться, хіба що полірувати час від часу лійку, змішувач і кнопку управління (в залежності від типу монтажу).
  • Простота у використанні – гігієнічний душ на унітаз назавжди позбавить вас від проблем з інтимною гігієною. Особливо незамінний він буде, якщо в будинку є маленькі діти, літні родичі або люди з інвалідністю. Пересідати з місця на місце, щоб провести гігієнічні процедури, не доведеться, як це було б з біде.
  • Безпроблемний монтаж – для підключення конструкції потрібно тільки підвести воду. Зовнішньо закріпити гігієнічний душ можна і поодинці. Прихований монтаж краще довірити професіоналу.
  • Багатофункціональність – така сантехніка дозволяє не тільки стежити за гігієною, а й виконувати ряд інших завдань: мити лапи тварині, дитячий горщик, унітаз або набирати воду в будь-які ємності, не дивлячись на те, що у вас встановлена душова кабіна і доступ до змішувача обмежений.
  • При всіх перевагах гігієнічний душ має тільки три недоліки. Перший – після використання вода якийсь час ще може капати на підлогу. Другий – доведеться призвичаїтися і приготуватися до того, що спочатку вода може розбризкуватися в різні боки. І третій – не завжди до пристрою буде зручно дотягуватися.

Якщо ви хочете купити гігієнічний душ, пам’ятайте, що будь-яка з його моделей прослужить довше, якщо після використання перекривати воду. Це запобіжить тиску на запірний шланг і продовжить термін його експлуатації.

Не хочете потопу в туалеті?

Обмежте доступ дітей до гігієнічного душу, інакше він швидко перетворитися для них на знаряддя для водної битви.

І, звичайно, обирайте сантехніку надійних виробників і виконану з міцних матеріалів, користуйтесь послугами професійних сантехників. Латунь з хромованим покриттям прослужить довго і не завдасть клопоту.
Джерело

ПОЧЕМУ ШВИДКО СЕРВІС?
Работаем с 7:00 до 23:00
ЕЖЕДНЕВНО!Все мастера по одному номеруБолее 500 различных услугВыезд на заказ на точное времяЧеткие цены на услугиПисьменная гарантия на работу

Обратный звонок


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услугу онлайн

Город (обязательно)

Услуга

Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Добавить отзыв


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услуги сантехника


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×