Що і скільки заощаджує посудомийна машина?

         Машини для миття посуду впевнено увійшли в ТОП-лист найбільш затребуваною побутової техніки для кухні. Вони економлять сили і час господині, а також захищають її руки від несприятливого впливу побутової хімії. Автоматична посудомийка максимально ефективно витрачає воду, електроенергію і миючі засоби, тим самим забезпечуючи власникам економію коштів.
А щоб новопридбана машина служила довго і без проблем, ми рекомендуємо скористатися послугами фахівців компанії « ШВИДКО СЕРВІС ». Виклик сантехніка в Харкові, Житомирі чи Черкасах можна замовити за телефонами на головній сторінці сайту або в розділі КОНТАКТИ 

Витрати води

        Класичні посудомийки відрізняються солідною місткістю, уміщено в собі до 15 і більше комплектів посуду. Щоб помити ту ж кількість вручну під краном потрібно в середньому від ста до двохсот літрів холодної і гарячої води. Для виконання аналогічного обсягу роботи машина витратить в середньому 10 літрів тільки холодної води (обходитися без гарячої дозволяє вбудований нагрівальний елемент). Різниця в цифрах витрати вражає! Особливо якщо оплата за воду тарифікується за показаннями лічильника. Секрет економії води полягає в особливому алгоритмі роботи.

        Спочатку машина закачує фіксований обсяг холодної водопровідної води. У різних марок і моделей посудомийок він відрізняється і залежить від вибору робочої програми. В ході початкового промивання посуду вода з додаванням миючого засобу використовується кілька разів. З приводу дотримання гігієнічних норм в даному випадку можна не хвилюватися. Багатоступінчастий фільтр грубої і тонкої очистки робить такий круговорот води в машині абсолютно безпечним.

       Очищена від домішок і розігріта до потрібної температури вода через форсунки під тиском розбризкується на посуд. Під сильним напором з її поверхні віддаляються будь-які залишки їжі. Потім відбувається основне полоскання з забором свіжої води з водопроводу. В результаті посуд повністю очищається від початкового забруднення і не зберігає на собі слідів жиру або залишків миючого засобу.

Економія електроенергії

        Витрата електрики безпосередньо залежить від класу енергоспоживання побутових приладів. У загальноприйнятої стандартизації клас «А» передбачає мінімальні витрати електроенергії. Ще більш економічними є сучасні пристрої з позначеннями A +, А ++, А +++. Якщо ж клас енергоспоживання пристрою позначається буквами B, C або D, то воно відрізняється більшою «ненажерливістю» в плані споживання електрики. Для правильного підключення посудомийної машини ми рекомендуємо викликати сантехніка  У Харкові, Житомирі та Черкасах  це можна зробити за телефонами на цьому сайті.

ПОЧЕМУ ШВИДКО СЕРВІС?
Работаем с 7:00 до 23:00
ЕЖЕДНЕВНО!Все мастера по одному номеруБолее 500 различных услугВыезд на заказ на точное времяЧеткие цены на услугиПисьменная гарантия на работу

Обратный звонок


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услугу онлайн

Город (обязательно)

Услуга

Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Добавить отзыв


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услуги сантехника


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×