Звоните прямо сейчас, Не откладывайте на потом!  Заказать обратный звонок

Професійні послуги сантехніка: забезпечення комфорту та безпеки у вашому будинку

           У сучасному світі, коли життя стає все більш інтенсивним, важливо мати надійного фахівця, який забезпечить безпеку і комфорт у вашому будинку. Сантехнічні послуги є невід’ємною частиною побуту, оскільки стикаємося з проблемами водопостачання, опалення, каналізації та іншими системами. У цій статті ми розглянемо, чому важливо звертатися до професійного сантехніка і які переваги це може мати для вас.
Continue reading

Чистка каналізації та усунення засорів Швидко Сервіс

       Прочищення каналізації може бути складним процесом, і я рекомендую звернутися до професіоналів з відповідним досвідом і обладнанням для виконання цієї роботи. Але я можу надати загальну інформацію про можливі методи прочищення каналізації:

·       Використання плунжера: Плунжер – це простий інструмент, який може бути корисним для видалення пробок з каналізаційних труб. Занурте плунжер в унітаз або дренажний отвір, створіть герметичне ущільнення і різкими рухами натискайте та відпускайте плунжер, щоб створити тиск і створити потік води, який може розірвати пробку.

Continue reading

Що не можна робити з мікрохвильовкою: помилки, які точно зіпсують прилад

        Мікрохвильова піч є одним з найпоширеніших побутових приладів, які використовуються для швидкого і зручного приготування їжі. Вона володіє великою популярністю завдяки своїй ефективності і простоті в експлуатації. Однак, несвідоме або неправильне використання мікрохвильової печі може призвести до пошкодження приладу або навіть спричинити небезпеку для користувача. У цій статті ми розглянемо найпоширеніші помилки, які можуть зіпсувати мікрохвильову піч і як їх уникнути. Continue reading

Основні принципи установки та обслуговування сантехнічних систем

        Основні принципи установки та обслуговування сантехнічних систем включають декілька важливих кроків. Давайте розглянемо їх детальніше:

          Планування: Першим кроком є ретельне планування сантехнічної системи. Врахуйте потреби будинку або квартири, визначте місця розташування водопроводу, каналізації, опалення та вентиляції. Ретельне планування допоможе запобігти проблемам у майбутньому.

       Вибір матеріалів: При установці сантехнічних систем важливо вибрати якісні матеріали. Наприклад, для водопроводу можна використовувати мідні або пластикові труби, а для каналізації — ПВХ-труби. Пам’ятайте, що якісні матеріали забезпечують довговічність і надійність системи.
Continue reading

Что входит в бесплатные услуги сантехника?

        Сантехника – это важный элемент в любом жилище, который нуждается в постоянном обслуживании и ремонте. Однако, не все услуги сантехника платные. Некоторые компании предлагают бесплатные услуги, которые помогают поддерживать в надлежащем состоянии сантехнические системы и улучшать их работу.

            Вот некоторые из бесплатных услуг, которые обычно входят в список услуг сантехника:

  • Оценка проблемы: большинство сантехников предлагают бесплатную оценку проблемы. Это означает, что сантехник приезжает на место, осматривает проблему и дает оценку стоимости ее решения. Continue reading

Сколько в среднем стоят услуги сантехника?

Стоимость услуг сантехника может значительно варьироваться в зависимости от местоположения, сложности работы, времени выполнения и других факторов. В данной статье мы рассмотрим средние цены на услуги сантехника и то, что может повлиять на их изменение.

Установка сантехники

Установка новой сантехники может включать в себя установку унитаза, ванны, душа, раковины, кранов, смесителей и т.д. Стоимость такой работы может начинаться от 400 грн.  и достигать 10000 грн. или более. Важно отметить, что цена на установку сантехники может меняться в зависимости от типа материалов и марок оборудования, а также от сложности работы. Continue reading

Послуги електрика Швидко сервіс

       Електрик – це фахівець, який відповідає за інсталяцію, ремонт та обслуговування електро систем і пристроїв. У наш час, коли залежність від електрики стає все більшою, послуги електрика дуже популярні та популярніші щодня. У цій статті ми розглянемо основні послуги, які надає електрик.

    •      Інсталяція електромереж. Це одна з основних послуг, яку надає електрик. Інсталяція електромереж полягає у прокладанні електричних кабелів та монтажі електроприладів, що забезпечують електроживлення будівлі. Важливо виконувати інсталяцію згідно з усіма вимогами безпеки та з урахуванням специфіки будівлі.
    •     Ремонт електро систем. Ремонт електричних систем передбачає діагностику та усунення несправностей в електромережах та електроприладах. Це може бути звичайний ремонт, або серйозні роботи, такі як заміна електропроводки, панелів та інших елементів.

Continue reading

Послуги сантехніка: все, що потрібно знати!

       

         Сантехніка – це важлива частина будь-якого будинку чи офісу. Вона забезпечує доступ до води і забезпечує відведення стічних вод. Але коли щось несправне, проблеми можуть бути серйозними. Тому важливо знати про послуги сантехніка і про те, як вони можуть допомогти вам у разі потреби.

Continue reading

Як правильно встановити бойлер та виконати чистку

          Накопичувальні проточні електричні водонагрівачі є найбільш поширеним типом приладів для отримання гарячої води в квартирах, приватних будинках, офісах, санітарно-побутових приміщеннях виробничих об’єктів. Вони дозволяють стабільно постачати гарячою водою з температурою до 95°Стакілька точок споживання при раціональній витраті електроенергії. Великий обсяг бака дозволяє мати достатній запас гарячої води в необхідний момент. Але для отримання даних експлуатаційних переваг необхідно професійно виконати монтаж водонагрівача та своєчасно проводити його обслуговування. Електроводонагрівач встановлюють у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, інших побутових чи технічних кімнатах. Continue reading

Запобіжний клапан бойлера: чому тече і коли його лагодити

захисний клапанЙмовірно, багато користувачів бойлерів помічали як капає або тече запобіжний клапан на приладі, але коли варто замислюватися про його можливий вихід із ладу. Давайте розглянемо варіанти роботи клапана скидання тиску: коли можна вважати нормальним, а коли свідчить про необхідність його заміни.

Почнемо з того, що визначимо: для чого потрібен, яку функцію виконує, як влаштований і як працює запобіжний (або захисний) клапан водонагрівача. Сам бойлер влаштований так, що в ньому постійно знаходиться один і той самий обсяг води. При заборі гарячої води об’єм, що звільнився, заповнюється холодною водою з водопроводу, яка знову нагрівається і це дозволяє використовувати прилад безперервно. При нагріванні вода розширюється приблизно на 3% загального обсягу займаного рідиною.

Continue reading

ПОЧЕМУ ШВИДКО СЕРВІС?
Работаем с 7:00 до 23:00
ЕЖЕДНЕВНО!Все мастера по одному номеруБолее 500 различных услугВыезд на заказ на точное времяЧеткие цены на услугиПисьменная гарантия на работу

Обратный звонок


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услугу онлайн

Город (обязательно)

Услуга

Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Добавить отзыв


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×
Заказать услуги сантехника


Не забудьте снять чекбокс «Я робот»

×